Jakość Roku®Złoto 2017 w kategorii Produkt

Firma LEIER Polska S.A. zdobyła złoto w kategorii Produkt za płyty stropowe Leier Panel i pustaki ścienne Thermopor P+W

Wspieramy Służbę Zdrowia

Kolejna karetka ufundowana przez LEIER POLSKA S.A. trafiła do Podmiotu Leczniczego Copernicus w Gdańsku

Srebrna Budowlana Marka Roku 2016 i wyróżnienie

Firma LEIER Polska S.A. otrzymała nagrodę "Srebrna Budowlana Marka Roku 2016" w kategorii "Materiały prefabrykowane" oraz wyróżnienie w kategorii "Materiały wznoszeniowe".

Honorowe wyróżnienie dla MICHAEL LEIER

Podczas uroczystości obchodów 3 Maja, Michael Leier został wyróżniony tytułem "Honorowy Obywatel Gminy Tarnów".

Film

Film obrazuje różnice w zachowaniu palet na samochodzie, przy zapięciu pasami ładunku, oraz przy braku zabezpieczenia.

O FIRMIE

Aktualności

Michael Leier został Honorowym Obywatelem Gminy Tarnów

Michael Leier, właściciel firmy Leier Polska SA w Woli Rzędzińskiej został Honorowym Obywatelem Gminy Tarnów. Taką decyzję podjęła Rada Gminy Tarnów podczas sesji, która odbyła się 30 marca 2016 roku. Wójt gminy rekomendował radnym kandydaturę austriackiego przedsiębiorcy, który włączając w skład swej rodzinnej firmy Zakłady Ceramiki Budowlanej, utworzył nowoczesne przedsiębiorstwo, dające nie tylko pracę mieszkańcom, ale także wspierające inicjatywy gminne oraz będące podporą dla klubu sportowego, szkoły i lokalnej społeczności. Kapituła Honorowego Obywatelstwa, dając wyraz swego uznania dla pana Michaela Leiera za akceptowanie przedsięwzięć wspierających społeczność gminy, niepodważalny wkład w rozwój Woli Rzędzińskiej i Gminy Tarnów, zarekomendowała Radzie Gminy Tarnów Jego kandydaturę. Również radni, w szczególności reprezentujący Wolę Rzędzińską podkreślali duży wkład firmy Leier w rozwój i wsparcie udzielane przez tę firmę lokalnej społeczności. Wolę dalszej współpracy właściciela firmy Leier zarówno z samorządem jak i lokalną społecznością, potwierdził obecny na sesji w charakterze gościa prezes zarządu tej firmy Lesław Paciorek, który złożył równocześnie podziękowanie za podjęcie tej inicjatywy.

Uroczysta sesja, na której radni z gminy Tarnów wręczyli to zaszczytne wyróżnienie austriackiemu przedsiębiorcy odbyła się podczas obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w Woli Rzędzińskiej. Podczas uroczystości, Michael Leier przekazał stypendium w wysokości 5 tysięcy EUR z przeznaczeniem na naukę języka niemieckiego dla młodzieży.Zapraszamy do przeglądnięcia reportaży z tej uroczystości na zaprzyjaźnionych serwisach:

Radio RDN - 1
Radio RDN - 2
Tygodnik Miasto i Ludzie
Gazeta Krakowska

Galeria zdjęć z uroczystości 3 maja