Strefa partnera
O FIRMIE

Aktualności

Michael Leier został Honorowym Obywatelem Gminy Tarnów

Michael Leier, właściciel firmy Leier Polska SA w Woli Rzędzińskiej został Honorowym Obywatelem Gminy Tarnów. Taką decyzję podjęła Rada Gminy Tarnów podczas sesji, która odbyła się 30 marca 2016 roku. Wójt gminy rekomendował radnym kandydaturę austriackiego przedsiębiorcy, który włączając w skład swej rodzinnej firmy Zakłady Ceramiki Budowlanej, utworzył nowoczesne przedsiębiorstwo, dające nie tylko pracę mieszkańcom, ale także wspierające inicjatywy gminne oraz będące podporą dla klubu sportowego, szkoły i lokalnej społeczności. Kapituła Honorowego Obywatelstwa, dając wyraz swego uznania dla pana Michaela Leiera za akceptowanie przedsięwzięć wspierających społeczność gminy, niepodważalny wkład w rozwój Woli Rzędzińskiej i Gminy Tarnów, zarekomendowała Radzie Gminy Tarnów Jego kandydaturę. Również radni, w szczególności reprezentujący Wolę Rzędzińską podkreślali duży wkład firmy Leier w rozwój i wsparcie udzielane przez tę firmę lokalnej społeczności. Wolę dalszej współpracy właściciela firmy Leier zarówno z samorządem jak i lokalną społecznością, potwierdził obecny na sesji w charakterze gościa prezes zarządu tej firmy Lesław Paciorek, który złożył równocześnie podziękowanie za podjęcie tej inicjatywy.

Uroczysta sesja, na której radni z gminy Tarnów wręczyli to zaszczytne wyróżnienie austriackiemu przedsiębiorcy odbyła się podczas obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w Woli Rzędzińskiej. Podczas uroczystości, Michael Leier przekazał stypendium w wysokości 5 tysięcy EUR z przeznaczeniem na naukę języka niemieckiego dla młodzieży.


Michael Leier
Stypendium naukowe

Zapraszamy do przeglądnięcia reportaży z tej uroczystości na zaprzyjaźnionych serwisach:

Radio RDN - 1
Radio RDN - 2
Tygodnik Miasto i Ludzie
Gazeta Krakowska

Galeria zdjęć z uroczystości 3 majaZAWIADOMIENIE

Zawiadomienie z dnia 26.04.2018 r. o zamiarze połączenia
LEIER POLSKA S.A.
ze spółką zależną
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "INTERTOP" sp. z o.o.

Rozporządzenie RODO

Praca w Leier Polska S.A.

Wilhelm Hipsag Honorowym Obywatelem Malborka

Wilhelm Hipsag Honorowym Obywatelem Malborka

W dniu 8 czerwca 2018r. prokurent Leier Polska S.A. Wilhelm Hipsag otrzymal tytuł Honorowego Obywatela Miasta Malborka.

Jakość Roku® Diament

Jakość Roku 2017 Diament

Firma LEIER Polska S.A. otrzymała certyfikat "Jakość Roku®2017" w kategorii Produkt oraz wyróżnienie "Jakość Roku® Diament"

Wspieramy Służbę Zdrowia

Wspieramy Służbę Zdrowia

3 karetki ufundowane przez LEIER POLSKA S.A. trafiły do podmiotów leczniczych w Gdańsku, Elblągu i Malborku.

Film

Transport palet

Film obrazuje różnice w zachowaniu palet na samochodzie, przy zapięciu pasami ładunku, oraz przy braku zabezpieczenia.