Strefa partnera
O FIRMIE

Aktualności 06.12.2018

Stypendium językowe im. Michaela Leier

Dnia 06 grudnia 2018 roku w siedzibie firmy Leier Polska S.A., z udziałem Adama Ryby, Dyrektora Centrum Obsługi Szkół i Przedszkoli Gminy Tarnów, odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów językowych im. Michaela Leiera dla dziesięciu uczniów gminy Tarnów. Tegoroczna uroczystość to trzecia edycja, której laureaci powiększyli pulę stypendystów do trzydziestu osób a to zbiegło się z jubileuszem trzydziestolecia firmy Leier w Polsce. Michael Leier zobowiązał się przekazywać gminie Tarnów co roku kwotę 5 tysięcy Euro na stypendia językowe dla najzdolniejszej młodzieży. Stypendium obejmuje kurs języka niemieckiego zakończony wyjazdem na obóz językowy.


Stypendium językowe

Z relacji ubiegłorocznych stypendystów dowiadujemy się, że dużo lepiej mówią po niemiecku i nie mają kłopotu w konwersacjach. Obozy językowe sprawiają, że uczniowie z zapałem zgłębiają wiedzę i chętnie uczą się języka. Zadowolenie ze strony rodziców jest równie duże, gdy przekazują nam podziękowania za organizację tego projektu. Rodzice, których dzieci otrzymały już nasze stypendia polecają innym uczniom i ich rodzicom ten program, przekonując że znajomość języka to doskonały atut na przyszłość.

Każda edycja sprawia nam wielką przyjemność i radość, że dzięki naszemu wsparciu, najzdolniejsza młodzież z gminy Tarnów będzie mogła uczyć się języka niemieckiego. Ufundowane stypendia wyrażają nasze zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności podkreślił Lesław Paciorek, Prezes Zarządu Leier Polska S.A. oraz opiekun projektu Barbara Rosół, Sekretarz Rady Nadzorczej Leier Polska S.A.

Zapraszamy do przeglądnięcia reportaży z tego wydarzenia w zewnętrznych serwisach:

• Gazeta Wyborcza (Kraków) - wyborcza.pl
• Radio RDN Małopolska - rdn.pl

Rozporządzenie RODO

Praca w Leier Polska S.A.

European Quality Certyficate® 2018

European Quality Certficate 2018

Fundacja Qualitas przyznała firmie LEIER Polska S.A. certyfikat "European Quality Certyficate® 2018"

Stypendium językowe
im. Michaela Leier

Stypendium językowe im. Michaela Leier

Dnia 06 grudnia 2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów językowych im. Michaela Leiera dla dziesięciu uczniów.

Jubileusz 30-lecia
LEIER w Polsce

Jubileusz 30-lecia LEIER w Polsce

W dniu 21 września 2018r. na zamku w Malborku odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 30-lecia Leier w Polsce.

Film

Transport palet

Film obrazuje różnice w zachowaniu palet na samochodzie, przy zapięciu pasami ładunku, oraz przy braku zabezpieczenia.