Strefa partnera
Ogłoszenia dla akcjonariuszy
O FIRMIE

Aktualności 06.12.2018

Stypendium językowe im. Michaela Leier

Dnia 06 grudnia 2018 roku w siedzibie firmy Leier Polska S.A., z udziałem Adama Ryby, Dyrektora Centrum Obsługi Szkół i Przedszkoli Gminy Tarnów, odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów językowych im. Michaela Leiera dla dziesięciu uczniów gminy Tarnów. Tegoroczna uroczystość to trzecia edycja, której laureaci powiększyli pulę stypendystów do trzydziestu osób a to zbiegło się z jubileuszem trzydziestolecia firmy Leier w Polsce. Michael Leier zobowiązał się przekazywać gminie Tarnów co roku kwotę 5 tysięcy Euro na stypendia językowe dla najzdolniejszej młodzieży. Stypendium obejmuje kurs języka niemieckiego zakończony wyjazdem na obóz językowy.


Stypendium językowe

Z relacji ubiegłorocznych stypendystów dowiadujemy się, że dużo lepiej mówią po niemiecku i nie mają kłopotu w konwersacjach. Obozy językowe sprawiają, że uczniowie z zapałem zgłębiają wiedzę i chętnie uczą się języka. Zadowolenie ze strony rodziców jest równie duże, gdy przekazują nam podziękowania za organizację tego projektu. Rodzice, których dzieci otrzymały już nasze stypendia polecają innym uczniom i ich rodzicom ten program, przekonując że znajomość języka to doskonały atut na przyszłość.

Każda edycja sprawia nam wielką przyjemność i radość, że dzięki naszemu wsparciu, najzdolniejsza młodzież z gminy Tarnów będzie mogła uczyć się języka niemieckiego. Ufundowane stypendia wyrażają nasze zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności podkreślił Lesław Paciorek, Prezes Zarządu Leier Polska S.A. oraz opiekun projektu Barbara Rosół, Sekretarz Rady Nadzorczej Leier Polska S.A.

Zapraszamy do przeglądnięcia reportaży z tego wydarzenia w zewnętrznych serwisach:

• Gazeta Wyborcza (Kraków) - wyborcza.pl
• Radio RDN Małopolska - rdn.pl

Rozporządzenie RODO

Praca w Leier Polska S.A.

Srebrna Budowlana Marka Roku 2019

Srebrna Budowlana Marka Roku 2019

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku uhonorowało firmę LEIER Polska S.A. Srebrną Budowlaną Marką Roku 2019"

Teraz Polska

Teraz Polska

Leier Polska została laureatem konkursu Teraz Polska w kategorii produkt za pustaki ścienne THERMOPOR."

Wspieramy Służbę Zdrowia

Wspieramy Służbę Zdrowia

Kolejna karetka ufundowana przez LEIER POLSKA S.A. tym razem będzie służyła mieszkańcom Powiatu Sztumskiego.

Stypendium językowe
im. Michaela Leier

Stypendium językowe im. Michaela Leier

Dnia 06 grudnia 2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów językowych im. Michaela Leiera dla dziesięciu uczniów.

Film

Transport palet

Film obrazuje różnice w zachowaniu palet na samochodzie, przy zapięciu pasami ładunku, oraz przy braku zabezpieczenia.