Strefa partnera
Ogłoszenia dla akcjonariuszy
O FIRMIE

Praca

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy Kandydatów o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dla Kandydata do pracy w Leier Polska S.A.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DYREKTOR DS. HANDLU NA OBSZARZE POLSKI PÓŁNOCNEJ

Data zamieszczenia ogłoszenia: 2019.09.18
Miejsce pracy: Malbork

Zadania:

  • współpraca z zarządem spółki w tworzeniu i wdrażaniu strategii, planów sprzedaży oraz działań marketingowych i promocyjnych,
  • kierowanie pracą działu handlowego oraz magazynu wyrobów gotowych i towarów handlowych,
  • współpraca z dyrektorami ds. handlu, działającymi w innych częściach kraju i zagranicą,
  • współpraca z dyrektorem ds. produkcji w zakresie planowania produkcji,
  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji biznesowych z klientami,
  • współpraca z biurami projektowymi, firmami wykonawczymi,
  • uzgadnianie warunków umów handlowych,
  • nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy z klientami,
  • analiza rynku i działań konkurencji,
  • raportowanie wyników, analiza skuteczności i efektywności działań,
  • organizacja doradztwa technicznego w zakresie sprzedawanych produktów i technologii.

Wymagania:

  • min. 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym w strukturach sprzedaży firm produkcyjnych,
  • wykształcenie wyższe handlowe, ekonomiczne lub techniczne,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi,
  • doświadczenie w zarządzaniu podmiotami gospodarczymi będzie dodatkowym atutem,
  • przedsiębiorczość, samodzielność, inicjatywa,
  • perfekcyjna orientacja biznesowa na obszarze Polski Północnej,
  • dobra znajomość polskiego rynku hurtowego i detalicznego materiałów budowlanych,
  • dobra znajomość przepisów i regulacji prawnych dotyczących handlu i funkcjonowania przedsiębiorstw,
  • kompetencje w zakresie korzystania z zintegrowanych systemów zarządzania firmą, rozwinięte zdolności analityczne, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielną, ukierunkowaną na określone cele pracę w odnoszącym sukcesy zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, zawierających zdjęcie na adres: Leier Polska SA, Al. Wojska Polskiego 92, 82-200 Malbork lub na adres mailowy: rekrutacja(małpa)leier.pl z dopiskiem „Dyrektor ds. handlu - Północ”.

Wyrażenie zainteresowania ofertą jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę pod firmą Leier Polska SA z siedzibą w Woli Rzędzińskiej na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L nr 119, str. 1, dalej jako: „RODO”). Jednocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że  Administratorem moich danych osobowych jest Leier Polska SA z siedzibą w Woli Rzędzińskiej, 33-150 Wola Rzędzińska 155A, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000009108, (dalej jako: „Administrator”). Administrator poinformował mnie, że mam prawo dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.  Mam również prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rekrutacja@leier.pl. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych lub na czas trwania stosunku pracy, o ile zostanie nawiązany, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.

Rozporządzenie RODO

Praca w Leier Polska S.A.

Srebrna Budowlana Marka Roku 2019

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku uhonorowało firmę LEIER Polska S.A. Srebrną Budowlaną Marką Roku 2019"

Teraz Polska

Leier Polska została laureatem konkursu Teraz Polska w kategorii produkt za pustaki ścienne THERMOPOR."

Wspieramy Służbę Zdrowia

Kolejna karetka ufundowana przez LEIER POLSKA S.A. tym razem będzie służyła mieszkańcom Powiatu Sztumskiego.

Stypendium językowe
im. Michaela Leier

Stypendium językowe im. Michaela Leier

Dnia 06 grudnia 2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów językowych im. Michaela Leiera dla dziesięciu uczniów.

Film

Transport palet

Film obrazuje różnice w zachowaniu palet na samochodzie, przy zapięciu pasami ładunku, oraz przy braku zabezpieczenia.