Strefa partnera
O FIRMIE

Praca

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy Kandydatów o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dla Kandydata do pracy w Leier Polska S.A.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (woj. kujawsko-pomorskie)

Data zamieszczenia ogłoszenia: 2019.02.22
Miejsce pracy: Województwo Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych
  • Bezpośrednia współpraca hurtowniami i składami budowlanymi
  • Kontakty z generalnymi wykonawcami, inwestorami, firmami usługowymi
  • Budowanie i utrzymanie relacji z Klientami poprzez regularne wizyty

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej (minimum 2 lata)
  • Znajomość rynku materiałów budowlanych
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe
  • Umiejętność sprawnego organizowania i planowania pracy
  • Dokładność i sumienność
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • praca w młodym zespole
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków

Dane kontaktowe:

Aplikacje zawierające CV + zdjęcie oraz list motywacyjny, prosimy przesyłać na skrytkę pocztową rekrutacja(małpa)leier.pl w temacie wiadomości prosimy wpisać „Przedstawiciel Handlowy woj. Kujawsko-Pomorskie (Malbork)”.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY, ZBROJARZ-BETONIARZ

Data zamieszczenia ogłoszenia: 2019.03.01
Miejsce pracy: Wola Rzędzińska koło Tarnowa

Opis stanowiska:

  • Prace zbrojarsko-betoniarskie

Wymagania:

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
  • uprawnienia do obsługi suwnicy
  • uprawnienia do węzła betoniarskiego
  • mile widziane wykształcenie przynajmniej zasadnicze - budowlane
  • komunikatywność i zaangażowanie w rzetelnie wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w ramach prężnej organizacji

tel. kontaktowy: +48 14 63 13 650
e-mail: rekrutacja(małpa)leier.pl

Rozporządzenie RODO

Praca w Leier Polska S.A.

European Quality Certyficate® 2018

European Quality Certficate 2018

Fundacja Qualitas przyznała firmie LEIER Polska S.A. certyfikat "European Quality Certyficate® 2018"

Stypendium językowe
im. Michaela Leier

Stypendium językowe im. Michaela Leier

Dnia 06 grudnia 2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów językowych im. Michaela Leiera dla dziesięciu uczniów.

Jubileusz 30-lecia
LEIER w Polsce

Jubileusz 30-lecia LEIER w Polsce

W dniu 21 września 2018r. na zamku w Malborku odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 30-lecia Leier w Polsce.

Film

Transport palet

Film obrazuje różnice w zachowaniu palet na samochodzie, przy zapięciu pasami ładunku, oraz przy braku zabezpieczenia.