Strefa partnera
O FIRMIE

Praca

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO
Miejsce pracy: Malbork
    Opis stanowiska:
  • wykonywanie rysunków technicznych stropów monolitycznych i ścian podwójnych w oparciu o dokumentację Klientów
  • kontakt z inwestorami i projektantami w sprawie terminów i sposobów realizacji zleceń
  • przekazywanie dokumentacji na produkcję, nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych
  • przygotowywanie specyfikacji elementów konstrukcyjnych
  • kosztorysowanie, wykonywanie ofert dla klientów
    Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • dokładność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • mile widziana znajomość oprogramowania Allplan Precast
  • mile widziane uprawnienia budowlane
    Oferujemy:
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • satysfakcjonujące uposażenie
    Dane kontaktowe:
  • tel. kontaktowy: +48 55 270 23 92
  • e-mail: rekrutacja(małpa)leier.pl

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Wola Rzędzińska koło Tarnowa
  • przyjmowanie (rozładunek) i wydawanie (załadunek) materiałów
  • zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów i dokumentów w magazynie
  • dbanie o stan i wizerunek magazynu
    Wymagania:
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • znajomość branży
  • komunikatywność i zaangażowanie w rzetelnie wykonywane obowiązki
  • dobra organizacja pracy
    Oferujemy:
  • odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę w ramach prężnej organizacji
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków
  • tel. kontaktowy: +48 14 63 13 650

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY, ZBROJARZ-BETONIARZ
Data zamieszczenia ogłoszenia: 2018.05.10
  • Prace zbrojarsko-betoniarskie
    Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi suwnicy
  • uprawnienia do węzła betoniarskiego
  • mile widziane wykształcenie przynajmniej zasadnicze - budowlane
    Oferujemy:

ZAWIADOMIENIE

Zawiadomienie z dnia 26.04.2018 r. o zamiarze połączenia
LEIER POLSKA S.A.
ze spółką zależną
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "INTERTOP" sp. z o.o.

Praca w Leier Polska S.A.

Jakość Roku® Diament

Jakość Roku 2017 Diament

Firma LEIER Polska S.A. otrzymała certyfikat "Jakość Roku®2017" w kategorii Produkt oraz wyróżnienie "Jakość Roku® Diament"

Złoty Orzeł Polskiego Budownictwa 2017

Złoty Orzeł Polskiego Budownictwa

LEIER Polska S.A. zdobyła I nagrodę w kategorii "Producenci Materiałów Budowlanych" oraz statuetkę Złotego Orła.

Wspieramy Służbę Zdrowia

3 karetki ufundowane przez LEIER POLSKA S.A. trafiły do podmiotów leczniczych w Gdańsku, Elblągu i Malborku.

Film

Transport palet

Film obrazuje różnice w zachowaniu palet na samochodzie, przy zapięciu pasami ładunku, oraz przy braku zabezpieczenia.