Firma 35-lecia wolności RP

Firma 35-lecia wolności RP

Firma 35-lecia wolności RP

firma-35-lecia-wolnosci-rp

W piątek 21 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyła się Wielka Gala „Osobowości Wolności RP”, której organizatorem była Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl

Gala była okazją do uhonorowania nagrodami wyjątkowych osobowości z różnych sfer życia publicznego za ich znaczące dokonania. Był to także doskonały moment by wspólnie docenić dynamikę oraz innowacyjność polskiej gospodarki oraz celebrować wybitne osiągnięcia polskich przedsiębiorców wręczając im wyróżnienia Plebiscytu „Orły Polskiej Przedsiębiorczości”. Leier Polska S.A. wyróżniona została tytułem „Firma 35-lecia”.

Plebiscyt Orły Polskiej Przedsiębiorczości ma charakter cykliczny i rokrocznie od 21 lat adresowany jest do firm i przedsiębiorców ze wszystkich sektorów gospodarki. To niezwykle cenna inicjatywa, która w pełni odzwierciedla idee i działania realizowane przez Organizatorów. Celem Programu jest umocnienie integracji środowiska gospodarczego w poszczególnych województwach oraz na szczeblu krajowym poprzez działania promocyjne mające na celu współpracę pomiędzy nagrodzonymi podmiotami.

Related Posts

Enter your keyword